Mama ma biznes - nowa akcja "M jak Mama"

Na potrzeby projektu powstała strona Mamamabiznes.pl, poświęcona zagadnieniom prawnym i biznesowym.

Miesięcznik "M jak Mama" i serwis Mjakmama.pl ramach nowego projektu pod nazwą "Mama ma biznes" oferują fachowe doradztwo, praktyczne informacje, inspiracje oraz nagrody dla najciekawszych biznesów zainspirowanych macierzyństwem.

Akcja ma na celu wsparcie matek i kobiet w ciąży poprzez przekazanie im praktycznych porad dotyczących zakładania oraz funkcjonowania własnej firmy, a także poprzez zainspirowanie ich do podjęcia własnej działalności gospodarczej. Na potrzeby projektu powstała strona Mamamabiznes.pl, poświęcona zagadnieniom prawnym i biznesowym. Celem projektu jest także wyłonienie w ramach plebiscytu i nagrodzenie najciekawszych biznesów założonych przez mamy i zainspirowanych macierzyństwem. Projekt będzie trwać do połowy czerwca 2019 r., zgłoszenia w plebiscycie można składać na stronie internetowej do 5 maja.

Partnerzy merytoryczni projektu to ekspertka prawa pracy Katarzyna Łodygowska (znana m.in. z bloga Matkaprawnik.pl), Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet (prowadząca szereg programów, szkoleń i wydarzeń promujących aktywność zawodową kobiet), portal Mamopracuj.pl (wspierający mamy w karierze) oraz DIMAQ (program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digitalmarketingowych).

Patronami medialnymi zostały Radio Eska, Poradnikzdrowie.pl i "Super Biznes". Patronat honorowy nad kampanią objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Pełnomocnik Rządu do Spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.