Nowy serwis internetowy producenta mebli Kler [wideo]

Ideą Syzygy Warsaw było przeniesienie do internetu doświadczenia przeglądania katalogów drukowanych.

Syzygy Warsaw uruchomiła nowy serwis internetowy stworzony dla producenta ekskluzywnych mebli - firmy Kler.
Współpraca zakładała stworzenie serwisu, który umożliwiłby przeniesienie doświadczenia przeglądania katalogów drukowanych do świata wirtualnego. Efektem tego założenia jest projekt bazujący na aspektach wizualnych, ukazujący detale i elegancję ponad 250 kolekcji mebli. Dodatkowo zwiększono dynamizm serwisu, dodając liczne przejścia i mikrointerakcje, a zastosowanie materiałów wideo ma pozwalać na utrzymanie odpowiedniego tempa narracji.

Syzygy Warsaw było odpowiedzialne za zapewnienie kompleksowej usługi zakładającej m.in.: projektowanie UX, projektowanie graficzne, programowanie front-end oraz back-end z wykorzystaniem otwartych frameworków i bibliotek takich jak Symfony oraz React.js, edycję i implementację treści, a także konfigurację infrastruktury bazującej na usługach chmurowych Amazon Web Services. Agencja będzie dbała o rozwój serwisu, który przewiduje przygotowanie nowych wersji językowych oraz uruchomienie i integrację z e-commerce.

Maciej Florek 2368 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.