10-ta edycja OMD Kobiety Kobietom z Kasią Bigos

Pośród 250 uczestniczek znalazły się kobiety ze świata mediów i marketingu.

7. marca odbyła się dziesiąta edycja wykładów motywacyjnych z cyklu OMD Kobiety Kobietom. Pośród 250 uczestniczek znalazły się kobiety ze świata mediów i marketingu. Tym razem wykład poprowadziła Kasia Bigos, trenerka fitness, pole dance i stretchingu z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowała wystąpienie poświęcone zmianie: "Metamorfozie od A do Z”.

Wśród firm i marek, które wsparły wydarzenie są: ETi – producent batonów Dare, producent wody Jurajska, Henkell & co. Polska – dystrybutor Mionetto Prosecco Doc Treviso Brut, Warner Bros, magazyn Media & Marketing Polska, Bauer (wydawca m.in. "Pani", "Świata kobiety", "Show", "NetFilm", "Mam ogród, "Świata wiedzy", "Tube News"), Grupa ZPR, Gazeta.pl, AMS, Sataku, RMF FM, TVP oraz Multikino.

O prelegentce:

Kasia Bigos: "Parę lat temu jako korpo-człowiek, postanowiłam rzucić wszystko, by zająć się swoją pasją”. Dziś na swoim koncie ma tytuł mistrzyni Polski i Europy w pole sport w kategorii duety, prowadzi dwie własne firmy i pracuje jako freelancer pisząc teksty związane ze zdrowym stylem życia. Organizuje szkolenia, wyjazdy sportowe i uczy jak zdrowo i bezpiecznie ćwiczyć. Jako świeżo upieczona mama, w 2018 roku, magazyn "Glamour" przyznał jej tytuł Kobiety Roku za przekazywanie prawdy w social mediach i edukowanie mam. Autorka utytułowanego programu treningowego "Fire Workout" dzięki któremu wiele kobiet przeszło spektakularne metamorfozy.

O wydarzeniu:

OMD Kobiety Kobietom to cykliczne wykłady przygotowywane z myślą o kobietach pracujących w mediach i marketingu. Idea spotkań narodziła się przy okazji obchodów Dnia Kobiet w 2015 roku jako projekt, który ma wspierać rozwój osobisty kobiet.

Maciej Florek 2373 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.