Klienci wybierają, kogo wesprze Rossmann

Trwa trzecia edycja programu "Pomagamy jak umiemy".

Rossmann prowadzi trzecią edycję programu „Pomagamy jak umiemy”. Tym razem uczestnicy Klubu Rossmann zbierający przy zakupach mogą wskazać organizacje, które sieć wesprze pod koniec roku. Rossmann zamierza wtedy przekazać 250 instytucjom 5 mln zł. 

Od 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy można zapoznać się z  listą wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej edycji akcji. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmanna będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekazane mają być jednej z organizacji w regionie, w którym najczęściej robi on zakupy. Gromadzenie punktów trwać będzie do 31 października.

W ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie – w postaci produktów ze swojej oferty -  o wartości 5 mln zł 222 organizacjom.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.