Plus w kampanii "łączy Polskę z Ukrainą"

W spotach reklamowych operatora komórkowego występuje ukraińska piosenkarka Jamala, zwyciężczyni konkursu Eurowizji w 2016 r.

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus (grupa Cyfrowy Polsat), przygotował kampanię promującą usługi skierowaną do Ukraińców przebywających w Polsce lub planujących tu przyjazd. Będzie ona prowadzona w Polsce i na Ukrainie. Jej twarzą jest popularna ukraińska piosenkarka Jamala, zwyciężczyni Eurowizji w 2016 r.

- Główny przekaz kampanii to "Plus łączy Polskę z Ukrainą". Ukraińcy, przyjeżdżając do Polski, decydują się na rozłąkę z rodziną. Zaraz po przyjeździe muszą zorganizować sobie życie na miejscu. Nasza kampania pokazuje, jak w naturalny sposób usługi Plusa odpowiadają na potrzeby utrzymania nieograniczonego kontaktu z bliskimi i jednocześnie pomagają w zbudowaniu nowych znajomości i przyjaźni w Polsce - mówi Justyna Kulka, dyrektor departamentu strategii marketingowej Polkomtela.

Kampania realizowana będzie w telewizjach na Ukrainie oraz wspierana działaniami outdoorowo-ambientowymi, w internecie i social mediach w Polsce oraz na Ukrainie. Została przygotowana przez agencję Scholz & Friends Warszawa, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum Polska. Reżyserem spotów jest Jan Foryś, a ich produkcję przygotował dom produkcyjny TFP.

- W ramach kampanii przygotowaliśmy dwa spoty telewizyjne. W obydwu kreacjach bohaterowie kontaktują się z Polski ze swoimi bliskimi na Ukrainie. W spotach występuje wybrana przez nas, popularna ukraińska gwiazda Jamala. Piosenkarka, autorka tekstów, a także jurorka najpopularniejszych programów muzycznych, zajmuje czołowe miejsca na listach największych muzycznych przebojów. Miliony fanów śledzą jej teledyski na YouTube. Światową sławę zdobyła, zwyciężając w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 r. Jest ona bardzo pozytywnie postrzegana na terenie Ukrainy, ma ciepły i rodzinny wizerunek i dlatego to idealna ambasadorka dla naszej komunikacji - mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej Polkomtela.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.