"Szansa na sukces - Opole 2019" w TVP2

Program, który poprowadzi Artur Orzech, rusza 7 kwietnia.

Formuła programu nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego talent show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez 19 lat oglądali w TVP2. "Szansę na suckes" prowadził wówczas Wojciech Mann.

Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Artur Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu, w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. 

W pierwszym odcinku "Szansy na sukces - Opole 2019" wystąpi Natalia Kukulska. Uczestnicy programu wykonają piosenki z repertuaru jej mamy - Anny Jantar. Gwiazdami kolejnych odcinków będą m.in.: Maryla Rodowicz, Golec u Orkiestra, Anna Wyszkoni, Feel, Ryszard Rynkowski oraz Kombi. 

 "Szansa na sukces - Opole 2019" emitowana będzie w niedzielę o godz. 15:15.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.