Eobuwie.pl: "Radość nie może czekać" [wideo]

Za kreację międzynarodowej kampanii odpowiada agencja Scholz & Friends Warszawa.

Agencja Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F) przygotowała nową platformę komunikacyjną sklepu Eobuwie.pl – "Radość nie może czekać". Reklama telewizyjna będzie realizowana w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Grecji oraz na Węgrzech i Litwie. Agencja odpowiada za przygotowanie kompleksowej strategii, koncepcji kreatywnej platformy, produkcję i realizację kampanii 360 w kanałach online i offline także na pozostałych rynkach, na których eobuwie.pl prowadzi sprzedaż.

- Sklep eobuwie.pl dynamicznie się rozwija. Dlatego potrzebowaliśmy nowej, świeżej koncepcji, która opowie o naszej marce i odda jej charakter. Podstawą całej historii jest ekscytacja, oczekiwanie na przesyłkę z butami i w końcu wielka radość, kiedy możemy ją rozpakować i przymierzyć te wymarzone buty. To jest szczególny moment. Insight, który został wykorzystany w kampanii dotyka istoty zakupów online, szczególnie butów. Jednocześnie jest na tyle uniwersalny, że nowa platforma komunikacyjna została zaadaptowana na kolejne europejskie rynki - komentuje Marcin Zduńczyk, dyrektor marketingu Eobuwie.pl.

Za całokształt działań strategicznych, kreatywnych i realizacyjnych nowej platformy komunikacyjnej odpowiada agencja Scholz & Friends Warszawa, która wygrała w przetargu. Reżyserem spotu jest Marcin Dubiniec, autorem zdjęć Mikołaj Syguda, a produkcją zajął się dom produkcyjny Videlec.  Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.