Bricomarché wchodzi w e-commerce

Obecnie z e-zakupów korzystać mogą mieszkańcy pięciu miejscowości. W drugiej połowie roku ich lista ma się powiększyć.

Należąca do Grupy Muszkieterów sieć Bricomarché uruchomiła nową stronę internetową, a z nią możliwość robienia zakupów przez internet. Obecnie z e-zakupów korzystać mogą mieszkańcy pięciu miejscowości: Konina, Skierniewic, Wałcza, Wągrowca i Zduńskiej Woli. Bricomarché zapowiada, że w drugiej połowie 2019 r. usługa zostanie wprowadzona w kolejnych miastach.

Nowa strona internetowa pozwala na dostęp do ponad 13 tys. artykułów z oferty Bricomarché, a w najbliższym czasie sieć zapowiada dalsze wzbogacanie bazy produktowej. Złożone zamówienie można odebrać na 3 sposoby: w sklepie stacjonarnym, z dostawą do domu oraz w specjalnych boksach, czyli tzw. Bricomatach.

-  Wprowadzone przez nas zmiany umożliwiają kupującym zdalne zapoznanie się z ofertą produktową, możliwość podglądu ceny oraz dostępności towarów w poszczególnych marketach – mówi Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché w Polsce.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.