Siedmiu youtuberów tworzy Happy Ent.

Chcą profesjonalizować działania w zakresie produkcji filmowej i usprawnić model współpracy z klientami i agencjami.

Powstał Happy Ent. - nowy podmiot na rynku mediowym. Został założony przez grupę zaprzyjaźnionych twórców internetowych, których ma łączyć jakościowe podejście do tworzenia wideo na YouTube. Poprzez ścisłą współpracę youtuberzy chcą m.in. profesjonalizować swoje działania w zakresie produkcji filmowej i usprawnić model współpracy z klientami i agencjami.

Konglomerat twórczy Happy Ent. tworzą znani przedstawiciele polskiego YouTube: Ajgor Ignacy (Igor Leśniewski), Martin Stankiewicz, duet Szparagi (Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec), Z Dvpy (Maciek Dąbrowski), Mrozik Oficjalnie (Wiktor Mrozik) oraz MishON (Aleksandra Dąbrowska). Twórcy nie planują w najbliższym czasie powiększania zespołu.

- Model, który proponujemy, działa także na korzyść naszych obecnych i potencjalnych partnerów - mówi Maciek Dąbrowski. - Praca kreatywna twórców w zespole pozwala nam szerzej spojrzeć na współpracę i stworzyć dla klienta bogatszą ofertę reklamową, na przykład poprzez pojawienie się produktu na kilku kanałach równocześnie. To, w połączeniu z elastycznością i kreatywnością nas jako zespołu, jest ogromną wartością dodaną. Wyróżnia nas na pewno indywidualne podejście do klienta – chcemy tworzyć kampanie szyte na miarę, a nie nachalne lokowania w słabej jakości wideo - dodaje.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.