Ruszyły zapisy do World Corporate Golf Challenge Poland

To polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie.

Od powstania turnieju 25 lat temu w rozgrywkach regionalnych i globalnych WCGC udział wzięło ponad milion golfistów. Lokalne turnieje odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. W Polsce od 2015 roku turniej organizuje agencja marketingu zintegrowanego Plej.

Dwuosobowe drużyny, które chciałyby spróbować swoich sił w polskich rozgrywkach WCGC 11 maja 2019 na polu golfowym w Sobieniach Królewskich, mogą się zapisywać na stronie internetowej www.wcgc.pl. Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz kraj i swoją firmę na światowym finale na polu Oitavos Dunes w Cascais w Portugalii w dniach 3-7 lipca. Otrzyma zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek.

W ubiegłym roku w World Corporate Golf Challenge Poland wystartowało 38 drużyn, a wygrała drużyna Sobieni Królewskich w składzie Mieczysław Gwiazda oraz Piotr Szymański.

Finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas kilkudniowego wydarzenia gracze będą mogli spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i jego okolice.

Międzynarodowe środowisko uczestników WCGC gwarantuje rozpoznawalność firmy i daje okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

 Jakie są zasady i jak wziąć udział?

  • Dwuosobową drużynę wystawia firma, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  • Członkowie drużyny nie muszą być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej reprezentantami.
  • Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami, mogą też być powiązani biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (klient, partner handlowy).
  • Firma może wystawić więcej niż jedn drużynę.
  • Członkowie drużyny muszą być aktywnymi golfistami.

Drużynę można zapisać wypełniając formularz zgłoszeniowy na tej stronie.

Partnerami WCGC Poland 2019 są:

Plej, Mercedes Benz - Auto Idea, Ballantine’s, Premium Yachting, Sobienie Królewskie Mazury Golf & Country Club, Legia, E4E, Callaway, Bunkier Store, Odyssey oraz Rent Design i LifeTube.

Wydarzenie objęły patronatem medialnym redakcje:

OOH Magazine, OOH Event, Media i Marketing Polska, MMP Online oraz MMP24, My Company Polska, Businesswoman & life, LAW BUSINESS QUALITY, magazynlbq.pl i wmeskimkregu.pl, Think MICE, MeetingPlanner.pl, www.golfpl.com i TOPgolf.pl.

Więcej informacji na stronie turnieju.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.