Mastercard partnerem tytularnym Off Camera

Organizacja kartowa jest związana z krakowskim festiwalem od 4 lat jako partner i fundator nagrody dla najlepszego debiutującego aktora lub aktorki.

12. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera odbędzie się w Krakowie w dniach 26 kwietnia - 5 maja br. W programie imprezy jest 250 projekcji w kinach studyjnych, na dachach kamienic, w kinie na barce rzecznej i na Bulwarach Wiślanych.

W konkursie głównym dziesięć filmów z całego świata (pierwszych lub drugich w dorobku danego reżysera) rywalizuje o przyznawaną przez międzynarodowe jury Krakowską Nagrodę Filmową w wysokości 100 tys. dol. O 300 tys. złotych – nagrodę Kulczyk Foundation - walczą z kolei rodzime produkcje fabularne. Fundowana przez Mastercard nagroda dla debiutujących aktorów Rising Star wynosi 10 tys. dol. W ubiegłym roku otrzymała ją Eliane Umuhire za rolę w filmie Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze "Ptaki śpiewają w Kigali".

Przy płatnościach kartą Mastercard za bilety i karnety festiwalowe oferowane są zniżki. Partner tytularny imprezy zapowiada ponadto konkursy, w których do wygrania będą wejściówki na festiwal i zaproszenie na  galę rozdania nagród. Mastercard planuje też Bezcenne Niespodzianki, których szczegółów na razie nie ujawnia.

Paweł Piasecki 884 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.