Bricomarché rozwija sieć Bricomatów

Usługa jest na razie dostępna w pięciu miastach.

Bricomarché uruchomiło już w swoich placówkach zlokalizowanych w Nowym Tomyślu, Skierniewicach, Wałczu, Wągrowcu i Zduńskiej Woli nową opcję dostawy - Bricomaty. Rozwiązanie to, niestosowane jeszcze w placówkach typu dom i ogród, pozwala na zamówienie produktów przez internet i odebranie ich w wyznaczonych do tego boksach. Można w nich odebrać nawet  towary o dużych gabarytach, takie jak np. płyty OSB czy drzwi.

– Jesteśmy dumni, że jako jedyna sieć supermarketów z branży dom i ogród wprowadziliśmy tę nowatorską formę odbioru towarów. Bricomaty umożliwiają odbiór zamówień również w niedziele wolne od handlu czy poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Co ważne, usługa ta jest całkowicie darmowa – mówi Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna sieci Bricomarché w Polsce. Jeśli rozwiązanie się przyjmie, w najbliższym czasie sieć zapowiada poszerzenie obszaru dostępności Bricomatów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.