"Pismo" na EmpikGo i Spotify

Dla abonentów aplikacji dostępne są teksty z najnowszego wydania oraz archiwalnych numerów.

"Pismo. Magazyn Opinii" poszerza dystrybucję i od kwietnia wszystkich tekstów z najnowszego wydania oraz archiwalnych numerów będzie można posłuchać w aplikacji Empik Go. Dodatkowo wybrane materiały audio oraz podcasty "Pisma" będą dostępne za darmo na platformie Spotify. Do tej pory treści audio sygnowanych marką "Pismo" można było słuchać tylko w serwisie online miesięcznika. Wybrane utwory cyklu "Pismo do słuchania" dostępne były również na platformie Soundcloud. Obecnie w bibliotece "Pisma do słuchania" znajduje się ponad 250 podcastów. Treści ukazujące się w tradycyjnym magazynie czytają polscy aktorzy, a za realizację wydań audio odpowiada Studio Osorno.

"Pismo. Magazyn Opinii" ukazuje się na rynku od stycznia 2018 r. Jest dostępny w trzech formach: drukowanej, cyfrowej oraz audio. Na początku tego roku mecenasem magazynu został Empik. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.