Katarzyna Borkowska w gronie najbardziej wpływowych kobiet branży kinowej na świecie

Katarzyna Borkowska pracuje w Heliosie od ponad 20 lat, a od dziesięciu jest dyrektor zarządzającą i wiceprezes zarządu firmy.

Katarzyna Borkowska, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzająca siecią kin Helios, znalazła się na liście najbardziej wpływowych kobiet w branży kinowej na świecie. Zestawienie "Top 50 Women in Global Cinema 2019" przygotowały prestiżowe branżowe media – portal Celluloidjunkie.com i magazyn "Boxoffice".
Zestawienie prezentuje sylwetki liderek branży z całego świata wybrane spośród setek nominacji, sugestii i kandydatek zgłoszonych przez osoby związane z biznesem kinowym.
 
Katarzyna Borkowska pracuje w Heliosie od ponad 20 lat, a od dziesięciu jest dyrektor zarządzającą i wiceprezes zarządu firmy. Odpowiada za funkcjonowanie całej sieci kin. Jako członek zarządu Heliosa nadzoruje prace działów zarządzania zasobami ludzkimi, gastronomii, inwestycji i administracji.
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.