Dokumenty "Swoją drogą" od 9 kwietnia w Onecie

Portal zrealizował filmy wspólnie z Van Purem, producentem piwa Łomża.

Od 9 kwietnia w Onecie co tydzień będzie można oglądać cykl siedmiu dokumentów „Swoją drogą”, zrealizowanych wspólnie z Van Purem, producentem piwa Łomża. Bohaterami odcinków są m.in. Adam Kownacki, Szczepan Twardoch, Maciej Rutkowski oraz Krzysztof Materna. W parze z nimi zostaną przedstawione osoby znane znacznie węższemu gronu, ale których historie są równie ważne w przekazie filmu. Celem serii dokumentów ma być  kreowanie pozytywnych postaw, takich jak bycie wiernym swoim wartościom, kierowanie się pasją w życiu i podążanie swoją drogą. Za reżyserię odpowiadają Grzegorz Jankowski, nominowana do Oskara Aneta Kopacz, duet reżyserski Jakubowska-Gronowski oraz Michał Materna.

- Dłuższe formy wideo to idealne narzędzie do opowiadania historii. Marka Łomża chce opowiadać o swoich wartościach, które Onet podziela. Chcemy współpracować z dojrzałymi i odpowiedzialnymi partnerami, którym zależy na jakościowych treściach i szerokiej dystrybucji - mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo Ringier Axel Springer Polska.

Filmy będą dostępne na stronie w Onecie od 9 kwietnia br. Co wtorek o godz. 20.00 na stronie pojawi się kolejny nowy odcinek, któremu będzie towarzyszyć premiera na głównej stronie Onetu. Program będzie można oglądać także w YouTube oraz Facebooku. Materiały związane z cyklem „Swoją drogą” będą dostępne także na Instagramie. Za realizację całej serii odpowiada firma produkcyjna Lulu Production we współpracy z MediaCom Warszawa oraz Onetem. Producentami wszystkich filmów są Olga oraz Bartosz Cerkascy.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.