TVP kupiła prawa licencyjne do show "The Voice Senior"

To kolejny program muzyczny z portfolio firmy Talpa, który może pojawić się na antenie jednej ze stacji Telewizji Polskiej.

Telewizja Polska kupiła prawa licencyjne umożliwiające realizację polskiej wersji show muzycznego "The Voice Senior". To trzeci program muzyczny, po "The Voice" i "The Voice Kids", z portfolio holenderskiej firmy Talpa Productions, którym zainteresowana jest TVP. Dystrybucją formatu stworzonego w 2018 r. zajmuje się firma Talpa Media. Dotychczas lokalne wersje wyprodukowano w sześciu krajach.

"The Voice Senior" - talent show, którego uczestnikami są osoby powyżej 60. roku życia, posiadające talent wokalny - na zakończonych właśnie targach MIPTV w Cannes prezentowany był jako jeden z najnowszych formatów najlepiej wpisujących się w trend wzrostu zapotrzebowania na produkcje z udziałem seniorów i kierowane do starszej widowni.

TVP nie ujawnia, która antena wyemituje polską wersję show i kiedy to nastąpi. "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" pokazywała TVP2.

Piotr Machul 383 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.