IKEA rusza z Przystankiem Kuchnia na Lubelszczyźnie

Za kreację i realizację projektu odpowiada Agencja Warszawa.

Ruszył "Przystanek: Kuchnia", w ramach którego mieszkańcy Lubelszczyzny mogą korzystać z kolejnej przestrzeni doświadczenia marki stworzonej wspólnie przez IKEA i Agencję Warszawa. "Przystanek: Kuchnia" to kilkunastotygodniowy tour po Lublinie i okolicznych miejscowościach, w czasie którego mieszkańcy będą mogli zaprojektować kuchnię z pomocą projektantów z IKEA oraz znaleźć inspirację do zmiany. W tym celu należy odwiedzić niebieski kontener wyglądający jak minisklep IKEA, w środku którego znajdą w pełni wyposażoną, funkcjonalną kuchnię.

Za kreację, strategię i całościową realizację projektu oraz kampanii odpowiada Agencja Warszawa, za działania PR – agencja ROmedia, a zaplanowaniem oraz zakupem kampanii digitalowej zajął się dom mediowy Wavemaker.


Katarzyna Kacprzak 646 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.