"Kuchnia" odświeża witrynę internetową

Serwis ma być bardziej przejrzysty, a nawigacja łatwiejsza.

Po zmianach, które nastąpiły w marcu br. na łamach papierowego wydania "Kuchni”, zaprezentowano nową odsłonę serwisu pisma. Magazyn-kuchnia.pl ma nowy wygląd i więcej treści.

Serwis w odświeżonej wersji ma nowy kafelkowy układ, dzięki czemu ma być bardziej przejrzysty. Większe zdjęcia mają lepiej eksponować treści kulinarne, przede wszystkim przepisy, ale także materiały sponsorowane, tworzone we współpracy z reklamodawcami. Nowym kolorem przewodnim jest pomarańczowy, nawiązujący do logotypu serwisu. Poprawiono także nawigację. Na stronie głównej serwisu pojawiła się nowa sekcja z przepisami sezonowymi, w której prezentowane są najpopularniejsze dania w obecnym sezonie. Od 16 kwietnia br. można również bezpośrednio ze strony kupić najnowsze papierowe wydanie pisma. Nowy  wygląd ma także wersja mobilna strony "Kuchnia".

Layout serwisu został zaprojektowany przez zespół magazynu "Kuchnia" we współpracy z działem technologii "Gazety Wyborczej".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.