Storytel partnerem strategicznym festiwalu Mastercard Off Camera

Podczas finałowego koncertu na gali zamknięcia krakowskiego festiwalu 4 maja zaprezentowana zostanie najnowsza produkcja audio Storytela - cykl opowiadań o Sherlocku Holmesie.

Premiera cyklu na platformie streamingowej Storytel, coraz bardziej widocznej na polskim rynku kultury i rozrywki, została zaplanowana na 26 kwietnia. Twarzą i głosem projektu jest Borys Szyc, który w produkcji audio wcielił się we wszystkie role, w tym Sherlocka i Watsona.

Storytel zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Londynu i wycieczka śladami słynnego detektywa, a także bilety na koncert finałowy krakowskiej imprezy. W specjalnie wyprodukowanej stróżówce z londyńskimi gwardzistami oraz taksówce, które staną w miasteczku festiwalowym na placu Szczepańskim w Krakowie, każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wcielić się w rolę lektora  i wygrać słuchawki lub nagrodę główną. W sobotę miasteczko odwiedzi Borys Szyc, który wybierze zwycięzcę konkursu.

Z okazji festiwalu Storytel udźwiękowi również trzy obrazy w Sukiennicach: "Kościuszko pod Racławicami" i "Hołd Pruski" Jan Matejki oraz "Pochodnie Nerona" Henryka Siemiradzkiego. Efektem podzieli się też z użytkownikami aplikacji.

W tegorocznym konkursie Innovation 2019, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Storytel Polska otrzymał dwie złote nagrody w kategorii Innowacyjne doświadczenie, zdobywając dzięki temu pierwsze miejsce w rankingu najbardziej innowacyjnych klientów. Nagrody przyznano za pomysł stworzenia słuchowiska na żywo z historycznej wyprawy na K2 oraz za promocję serialu audio „Autor bestsellerów” z wykorzystaniem filmowego trailera.

Paweł Piasecki 887 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.