Atrakcje dla kinomanów na 12. Mastercard Off Camera w Krakowie

Przewidziano zniżki dla użytkowników kart Mastercard i portfela Masterpass, będą konkursy oraz Bezcenna Niespodzianka ujawniona podczas gali zamknięcia festiwalu.

Mastercard, partner tytularny 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera, która odbędzie się w Krakowie w dniach 26 kwietnia - 5 maja br., ogłosił, jakich atrakcji - oprócz samych filmów - mogą spodziewać się uczestnicy tego wydarzenia.

Posiadacze kart Mastercard i użytkownicy portfela cyfrowego Masterpass otrzymają 20-procentową zniżkę przy zakupie biletów i karnetów na festiwal. Osoby płacące kartą Mastercard będą też mogły skorzystać ze stanowisk szybkiej obsługi. Dla uczestników programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials przewidziano możliwość wymiany zebranych w programie punktów na karnety oraz wzięcia udziału w specjalnym pokazie filmowym na barce pływającej po Wiśle 2 maja. 10-procentową zniżkę osobom płacącym kartą Mastercard lub Maestro zaoferuje ponad 130 krakowskich restauracji, pubów i innych punktów gastronomicznych oznaczonych naklejką Mastercard Off Spots.

Organizacja płatnicza przygotowała też dla uczestników festiwalu dwa konkursy. W pierwszym, zorganizowanym we współpracy z Fundacją Legalna Kultura, będzie można wygrać podwójne zaproszenia na galę zamknięcia oraz karnet na festiwal w przyszłym roku. W tym celu trzeba zaopatrzyć się w dystrybuowaną podczas imprezy specjalną pocztówkę, napisać na jej odwrocie, który z filmowych bohaterów festiwalu poruszył widza najbardziej i wrzucić do urn w wybranych lokalizacjach. Z kolei w konkursie dla gości Mastercard Off Spots zadaniem będzie zrobienie na miejscu ciekawych zdjęć i opublikowanie ich z odpowiednimi hashtagami na Instagramie. Nagroda dla zwycięzcy to podwójne zaproszenie na galę zamknięcia. W jej trakcie Mastercard ujawni, co w tym roku będzie Bezcenną Niespodzianką. W jednej z poprzednich edycji było to zaproszenie na festiwal w Cannes, którego firma również jest partnerem.

 BNP Paribas jest partnerem strategicznym 12. edycji Off Camera oraz m.in. partnerem sekcji Festiwalowe hity (Best of FEST), w ramach której zostanie pokazanych 6 tytułów, które odniosły największy sukces na międzynarodowych festiwalach filmowych. Bank jest także partnerem nagrody aktorskiej w konkursie polskim, która będzie wręczana podczas gali zamknięcia festiwalu. BNP Paribas od lat angażuje się w inicjatywy związane z kinem. Był organizatorem akcji "Kino pod gwiazdami”, czyli cyklu Filmowych Pikników Rodzinnych, oraz partnerem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

O działaniach podejmowanych przez drugiego partnera strategicznego krakowskiej imprezy, Storytel Polska, pisaliśmy już wcześniej.

Paweł Piasecki 887 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.