Plus wprowadza abonamenty komórkowe z HBO Go, Tidalem lub Ligą Mistrzów

Cena takiego abonamentu to 70 zł miesięcznie.

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus, wprowadza do oferty nowe typy abonamentów komórkowych, w ramach których na cały okres umowy użytkownicy mogą wybrać korzystanie z trzech usług premium: serwisu/usługi wideo HBO Go, serwisu muzycznego Tidal lub serwisu VoD Ipla, w którym można oglądać m.in. mecze Ligi Mistrzów UEFA.

Kosztują one 70 zł miesięcznie, a w ramach ceny użytkownicy otrzymają: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet 24 GB na transmisję danych (po jego zużyciu prędkość spowalnia do 2 Mb/s).

Grupa Cyfrowy Polsat, do której należy Polkomtel i Ipla, a także Telewizja Polsat, w 2017 r. nabyła prawa do transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA na trzy kolejne sezony od 2018/19, czyli do 2021 r., i uruchomiła w tym celu dwa nowe kanały TV.

Maciej Burlikowski 1673 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.