Promocja konsumencka Pepsi i PizzaPortal.pl

Pod zakrętkami wybranych napojów znajdują się kody promocyjne, które uprawniają do zniżki o wartości 5 zł na dania zamawiane z PizzaPortal.pl.

Objęte promocją są produkty marek Pepsi, Pepsi bez kalorii (Max), Pepsi Lime, Pepsi Wild Cherry, Pepsi
Ginger, Mirinda Orange, Mirinda Lemon, 7Up, 7Up Lemon Lemon Original, 7Up Lemon Lemon Grapefruit, Mountain Dew oraz Mountain Dew No Calories w butelkach plastikowych z aktualnym oznaczeniem promocyjnym w postaci zakrętki i kodem umieszczonym na wewnętrznej stronie. Kody promocyjne można wymieniać na zniżkę 5 zł przy płatności online za zamówienie o wartości minimum 20 zł (bez napojów) na stronie internetowej PizzaPortal.pl lub w aplikacji mobilnej.

Promocja konsumencka trwająca od 1 maja do 31 lipca br. wspierana jest kampanią reklamową w telewizji, internecie i mediach społecznościowych oraz materiałami POS w punktach sprzedaży.

Organizatorem promocji jest agencja BTL Avanti działająca na zlecenie Pepsi Cola General Bottlers Poland przy współpracy z PizzaPortal.pl. Nad koncepcją kampanii pracowały agencje BBDO – odpowiedzialna za działania ATL oraz Artegence – digital. Planowaniem mediów zajął się dom mediowy OMD. Działania PR na rzecz promocji prowadzi 38PR & Content Communication.

Paweł Piasecki 873 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.