Nowa strona internetowa "M jak Mama"

Tytuł ma też zmieniony logotyp.

Wystartowała nowa strona internetowa magazynu "M jak Mama”. W warstwie graficznej odświeżono ją i uproszczono. Pod względem technologicznym jest zbudowana od podstaw i oparta na autorskiej platformie wydawniczej Grupy ZPR Media. Nowy serwis "M jak Mama" współdzieli silnik wraz z innymi stronami Grupy ZPR Media, m.in. z serwisem Poradnikzdrowie.pl oraz z witrynami Radia Eska, "Super Expressu” i "Muratora”.

W dodatku serwis i miesięcznik działają od teraz pod tym samym nowym logotypem.

- Zgodnie ze strategią łączenia wszystkich kanałów komunikacji pod wspólną marką ujednoliciliśmy identyfikację wizualną i formę serwisu Mjakmama.pl wraz z subdomenami oraz miesięcznika "M jak Mama". Jest to naturalne odzwierciedlenie działań redakcji przygotowujących treści na potrzeby platform cyfrowych i analogowych pod kierownictwem jednej redaktor naczelnej Marty Radzik-Maj – mówi Anna Małek, wydawca segmentu Parenting i Zdrowie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.