Agnieszka Rowicka będzie odpowiadać za rozwój Pudelka

- Serwis potrzebuje zmian - zapowiada.

Agnieszka Rowicka została menedżerem ds. rozwoju serwisów showbiz w Wirtualnej Polsce. To nowe stanowisko w spółce, Rowicka będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój serwisu Pudelek, podlegając Annie Gumkowskiej, dyrektor zarządzającej obszaru rozrywka i kultura w Wirtualnej Polsce.

Do WP Rowicka przeszła z Agory. W 2015 r. została redaktor naczelną serwisu Plotek.pl. Od marca do września 2018 r., na stanowisku szefa redakcji rozrywkowych Gazeta.pl, odpowiadała za wyniki serwisów kultura.gazeta.pl oraz buzz.gazeta.pl. Jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

- Pudelek potrzebuje zmian, by przypomnieć, dlaczego od lat jest najchętniej czytanym serwisem plotkarskim w Polsce, jak również po to, aby tę pozycję wzmocnić. Skupimy się na jakości oferowanych użytkownikom treści oraz na rozbudowaniu pozycji serwisu w social mediach - zapowiada Agnieszka Rowicka.

Maciej Burlikowski 1679 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.