YouTube Music i YouTube Premium dostępne w Polsce

Subskrybenci Google Play Music otrzymają dostęp do YouTube Music Premium automatycznie.

Korzyści dla użytkowników YouTube Music, oprócz dostępu do bogatego katalogu muzyki (teledysków, ale także albumów i singli) to m.in. spersonalizowany interfejs, tysiące playlist, inteligentne wyszukiwanie i dostęp do muzyki offline. Usługa dostępna jest w wersji darmowej (z reklamami) i płatnej, czyli YouTube Music Premium, która daje możliwość słuchania muzyki w tle, pobierania utworów i korzystania z aplikacji bez reklam za 19,99 zł miesięcznie. Dostępny jest również plan rodzinny za 29,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy mogą zgłosić chęć testowania usługi w wersji premium, co zagwarantuje im darmowy dostęp do serwisu przez trzy miesiące.

Polscy użytkownicy YouTube mogą już również uaktualnić aplikację do wersji Premium i korzystać ze wszystkich udogodnień jakie zapewnia ta opcja, w tym dostępu do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. YouTube Premium można wypróbować za darmo przez trzy miesiące. Po zakończeniu tego okresu usługa będzie dostępna za 23,99 zł miesięcznie, natomiast przy wyborze opcji dla całej rodziny - 35,99 zł miesięcznie.

Subskrybenci Google Play Music otrzymają dostęp do YouTube Music Premium automatycznie, zachowując obecną cenę usługi. Dla nich nic się nie zmieni - podobnie jak za pośrednictwem Google Play Music będą mieli oni dostęp do wszystkich zakupionych utworów muzycznych, przesłanych plików i playlist.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.