Polsat i WP ze wspólnym programem

"#Newsroom" Tomasza Machały będzie nadawany w niedziele o 18.00 w Polsat News i na stronie głównej portalu.

Portal Wirtualna Polska i Telewizja Polsat będą nadawać wspólny program publicystyczny pt. "#Newsroom", który poprowadzi Tomasz Machała, wiceprezes WP Media ds. produktu wydawniczego, poruszając w nim tematy polityczne i społeczne.

Będzie ona nadawany w niedziele o godz. 18.00 w Polsat News i na stronie głównej portalu. W całości produkuje go zespół WP, będzie nadawany na żywo ze studia telewizyjnego Wirtualnej Polski.

- Niedziela to idealny dzień na podsumowania i przygotowanie do nowego tygodnia. W programie na żywo, który Polsat News przygotowuje wspólnie z redakcją Wirtualnej Polski, widzowie dowiedzą się, jakie były najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, ale nie zabraknie też miejsca na pytania z przymrużeniem oka i wieści o tym, czym żyje w ostatnim czasie internet. Cieszymy się również, że na antenie Polsat News ponownie zagości Tomasz Machała, wcześniej przez lata związany z naszą redakcją – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Maciej Burlikowski 1716 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.