H&M Loves Music po raz trzeci [wideo]

W ostatnich latach marka odzieżowa H&M stawia w sezonie letnim na tworzenie autorskich wydarzeń muzycznych, obejmujących kilka weekendów.

W tym roku koncerty z cyklu H&M Loves Music odbędą się w Zajezdni Autobusowej przy Metrze Marymont na Włościańskiej 52 w Warszawie w trzy weekendy: 8-9 czerwca, 15-16 czerwca oraz 22-23 czerwca. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej: O.S.T.R., Ten Typ Mes, Sokół + Goście, JIMEK Symphonixx, Nosowska, Pezet +, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Otsochodzi, Flirtini LIVE, Rosalie., Albo Inaczej 2.

W wyniku wygranego przetargu za komunikację i realizację cyklu koncertów będą po raz trzeci z rzędu odpowiadać agencje Cut The Mustard i Brave. Pierwsza z nich odpowiada za ideę kreatywną oraz wizualną wydarzenia, koncepcję komunikacji oraz jej realizację. Do zadań agencji eventowej Brave należy przygotowanie propozycji lokalizacji, spójnej koncepcji scenograficzno-wizualnej oraz produkcyjnej. Ponadto Brave odpowiada kompleksowo za realizację cyklu eventów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.