New Coke powraca w kampanii promującej trzeci sezon "Stranger Things" [wideo]

Akcja nowego sezonu serialu rozgrywa się w lecie 1985 r., czyli w tym samym okresie, gdy zadebiutował napój.

Produkt okazał się największym niewypałem w historii Coca-Coli - był dostępny w sklepach tylko przez 79 dni. Koncern musiał wycofać New Coke z rynku wskutek rewolty konsumentów domagających się przywrócenia klasycznej receptury ich ulubionego napoju. Teraz powraca na pewien czas dzięki kampanii promującej nowy sezon "Stranger Things", jednej z najpopularniejszych produkcji oryginalnych Netfliksa. Limitowana edycja puszek i butelek New Coke z odniesieniami do serialu będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych począwszy od czwartku, 23 maja. Spot promocyjny wyreżyserowany tak jak serial przez duet Duffer Bros (bracia bliźniacy Matt i Ross Duffer) można już obejrzeć na YouTube, a w amerykańskich kinach pojawi się 24 maja.

Premiera trzeciego sezonu serialu "Stranger Things" odbędzie się 4 lipca 2019 r. - w Dzień Niepodległości, święto narodowe Stanów Zjednoczonych.

Paweł Piasecki 874 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.