"2 for U Fajnie się składa" z Dawidem Kwiatkowskim

McDonald's przygotował aktywację skierowaną do młodej grupy konsumentów.

Aktywacji McDonald’s towarzyszy propozycja zabawy dla grup przyjaciół - by obejrzeć przygotowany na potrzeby kampanii teledysk Dawida Kwiatkowskiego, trzeba połączyć ze sobą kilka smartfonów.

Wykorzystano efekt funkcjonalności Facebooka - SideFlix, który polega na łączeniu telefonów przez aplikację Messenger po to, by móc wspólnie ze znajomymi oglądać kontent. Zabawę z "najbardziej ekipowym klipem ever" należy zacząć od wejścia na Messengera McDonald’s Polska i zaproszenia znajomych. Klip uruchomi się po połączeniu ze sobą kilku smartfonów - od 2 do 6. Z każdym kolejnym telefonem na ekranie widać więcej obrazu, efektów i dźwięku. Podczas oglądania teledysku można usłyszeć dźwięki, które na co dzień towarzyszą gościom w restauracji, np. szelest torebki przy wyjmowaniu frytek, nalewanie napoju do kubka. Zestawiono je z muzyką.

 Projekt kampanii przygotowała agencja DDB.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.