IKEA odtwarza w reklamie wnętrza z popularnych seriali [wideo]

Wnętrza z "Przyjaciół", "Stranger Things" i "Simpsonów" odtworzono wyłącznie przy użyciu mebli i akcesoriów dostępnych w ofercie szwedzkiej sieci.

W reklamach nie pojawiają się tytuły trzech kultowych seriali, a jedynie hasło "For real families" ("Dla prawdziwych rodzin"). Znalezienie wszystkich elementów wyposażenia wnętrz użytych w reklamach zajęło agencji Publicis Spain dwa miesiące. Dla uzyskania jak najbardziej realistycznego efektu w projekcie posłużono się także oprogramowaniem graficznym 3D. Na specjalnej podstronie w serwisie internetowym Ikea.com można znaleźć wszystkie produkty użyte w kampanii "Real Life".

Kampania przygotowana przez Publicis Spain powstała dla oddziału IKEA ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale ma także pojawić się w niektórych edycjach katalogu sieci oraz "na żywo" w wybranych sklepach na Bliskim Wschodzie.

Paweł Piasecki 874 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.