"Elle" świętuje 25-lecie w warszawskich Łazienkach

4 czerwca w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbył się uroczysty koktajl z okazji 25-lecia magazynu "Elle".

Wśród zaproszonych gości byli wieloletni partnerzy biznesowi marki, projektanci i gwiazdy. Zebranych przywitała Marta Drożdż – redaktor naczelna "Elle", opowiadając o początkach magazynu na świecie i w Polsce, o jego misji, rozwoju i planach na przyszłość. Następnie głos zabrali Michał Helman – wydawca "Elle" i Alexander Sorg – prezes wydawnictwa Burda Media. Gwoździem programu był koncert pianistki, kompozytorki i wokalistki Hani Rani, wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki.

Goście mogli zwiedzać zabytkowe wnętrza klasycystycznego Pałacu, którego początki sięgają końca XVII wieku. Na pierwszym piętrze dodatkowo można było zobaczyć wystawę sukni Macieja Zienia z jego najnowszej kolekcji Mojo. O poczęstunek zadbała restauracja Belvedere. Serwowano szampana Moët & Chandon, a drinki były przygotowywane na bazie wódki Belvedere.

"Elle" to pierwszy na polskim rynku międzynarodowy magazyn o modzie. Ukazuje się października 1994 roku.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.