Aktywne lato z Radiem Zet od 24 czerwca

Stacja wprowadza wakacyjną ramówkę. Będzie obecna podczas wielu wydarzeń muzycznych tego lata.

Przez całe wakacje Radio Zet odwiedzi 11 miejscowości, w których spędzi aktywnie czas razem ze słuchaczami.  W programie gry i zabawy dla całych rodzin, konkursy z nagrodami oraz spotkania z Agnieszką Kołodziejską, Justyną Dżbik-Kluge i Kamilem Noselem. Specjalne relacje antenowe z wydarzeń będzie można usłyszeć między 9.00 a 15.00.

Wakacje to również czas na zabawę "Znajdź Nosela". W każdy czwartek Kamil Nosel przebrany za rożne postaci pojawi się w jednym z polskich miast. Zadaniem słuchaczy będzie jego odnalezienie. Kto pierwszy "złapie" Nosela, wygra skuter Suzuki Burgman. Stacja zaprosi też na koncerty z cyklu "Siła Muzyki" oraz będzie również towarzyszyć słuchaczom podczas Kraków Live Festival (16-17.08), Hej Fest, Festiwalu Kolorów, imprez z cyklu Runmageddon, a także na Półmaratonie Praskim.
 
Latem na antenie pozostaje poranny program "Dzień dobry bardzo". Poprowadzą go rotacyjnie - Marcin Sońta, Mateusz Ptaszyński i Damian Michałowski. Pozostałe pasma zmienią się w "Siłę muzyki na lato". W programie wakacyjne audycje "W drogę. Poradnik Tomka Michniewicza" oraz "Nosel wkręca w Radiu ZET". W każdą sobotę między 19.00 a 21.00 "Lista przebojów Radia ZET". W niedziele pozostaje podróżniczy magazyn Tomka Michniewicza "Mapa świata", który można słuchać od 10.00 do 13.00.

"Gość Radia ZET" będzie obecny na antenie do 28 czerwca, a potem nastąpi wakacyjna przerwa od społeczno-politycznych wywiadów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.