4 polskie gry w finale europejskiej edycji konkursu Google Play Indie Games Showcase

O główne nagrody powalczą w tym roku: #Drive, Hexologic, Lucid Dream Adventure i Golf Peaks.

Podczas gali finałowej, która odbędzie się w Saatchi Gallery w Londynie, najlepsza dwudziestka zaprezentuje gry przed publicznością. Widownia wybierze pięciu faworytów, a piątkę wybierze zespół Google. Tak wyselekcjonowana dziesiątka przejdzie do etapu, w którym profesjonalne jury wyłoni trzech zwycięzców. Finałową galę poprowadzi Alasdair McMaster, business development manager, Google Play. Z pełną listą 20 finalistów można zapoznać się tutaj.

Laureaci otrzymają nagrody m.in. wyeksponowanie gry w sklepie Google Play, indywidualne konsultacje biznesowe z ekspertami Google czy 100 tys. euro na kampanię agencji marketingowej Yellowhead.

Konkursy Indie Games Showcase Google Play organizuje od 2016 r. Do 9 dotychczasowych edycji w Europie, Korei Południowej, Japonii, USA i Ameryce Południowej zgłosiło się w sumie 3,6 tys. deweloperów gier z 48 krajów.
Paweł Piasecki 874 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.