Stand-uper Rafał Pacześ prowadzącym poranek w RMF FM

Dołączy do innych prowadzących to pasmo: Przemysława Skowrona, Mariusza Kałamagi, Tomasza Olbratowskiego i Jacka Tomkowicza.

W lipcu do grona prowadzących poranek "Wstawaj, Szkoda Lata" w RMF FM dołączy nowy głos – Rafał Pacześ, popularny polski stand-uper.

Pacześ będzie w humorystyczny sposób komentować bieżące informacje, wiadomości dnia i doniesienia ze świata. Dołączy do pozostałych gospodarzy poranka: Przemysława Skowrona, Mariusza Kałamagi, Tomasza Olbratowskiego i Jacka Tomkowicza.

Rafał Pacześ to komik i showman, działa artystycznie od 2012 r.

Tego lata na antenie RMF FM przedpołudniami będą gościć również inni komicy: Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Janusz Pietruszka, Tomasz Boras Borkowski i Paweł Chałupka w cyklu "Stand-up na wakacjach" opowiedzą o swoich koszmarniejszych wakacjach i zaproszą na największą komediową imprezę tego lata – "Stand-up Comedy Test".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.