Bilety lotnicze w promocji smartfonów Honor

Vouchery na przelot do jednego z 16 europejskich miast otrzymają nabywcy telefonów Honor 20 i Honor 20 Lite.

Polski oddział chińskiego producenta m.in. smartfonów Huawei dla drugiej swojej marki - Honor - organizuje promocję sprzedażową z biletami lotniczymi. Klienci, który od 1 lipca do 31 sierpnia br. kupią smartfon Honor 20 lub Honor 20 Lite otrzymają bezpłatnie voucher lotniczy na przelot w 2 strony z wybranego polskiego lotniska do jednego z 16 europejskich miast takich jak m.in.: Londyn, Paryż, Barcelona, Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Dublin, Madryt, Mediolan, Praga czy Rzym. Hasłem promocji jest: "Leć robić zdjęcia". Nabywcy telefonu Honor 20 otrzymają voucher na lot dla dwóch osób w obie strony, w przypadku wersji Honor 20 Lite będzie to lot dla jednej osoby w obie strony.

Akcja będzie promowana w mediach społecznościowych, na OOH  oraz u partnerów (m.in. Euro RTV AGD, X-Kom, Media Expert, sieć komórkowa Play). Kreację do kampanii reklamowej promującą akcję stworzyła agencja Red8 Digital, a media zaplanował i zakupił dom mediowy Wavemaker. Organizatorem promocji jest szwajcarska agencja marketingowa Rix Group.

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.