Sierpniowe "Zwierciadło" z Marylin Monroe na okładce

Wydanie ukazało się w specjalnej cenie 4,99 zł, w nakładzie 200 tysięcy egzemplarzy.

Bohaterką okładki jest Marilyn Monroe, niekwestionowana ikona kina. Pisarka Anna Janko zastanawia się, na czym polega fenomen tej gwiazdy. Ilustracją materiału są zdjęcia z ostatniej sesji na plaży w Santa Monica w 1962 r. Dostępna będzie również edycja limitowana tego numeru z okładką wydrukowaną na płótnie w nakładzie 2 tys egz., w cenie 11 zł. Numer dostępny będzie ponadto z kosmetykami Orientana oraz Dove.

W wydaniu znajdzie się szereg rozmów: z dziennikarzem Tomaszem Sekielskim, twórcą głośnego filmu „Tylko nie mów nikomu”, o niezależności mediów, z aktorką Isabelle Huppert o przygotowaniach do roli morderczyni w filmie „Greta”, a z Joanną Pajkowską o tym, jak udało jej się samotnie opłynąć kulę ziemską. Ponadto spotkanie z gwiazdą kina, telewizji i muzyki pop, Jennifer Lopez, która z okazji swoich 50. urodzin pokazuje wszystkie swoje oblicza.

W temacie miesiąca: „Body positive”, czyli pochwała naturalności – podpowiedź, jak żyć w zgodzie ze sobą. W numerze również „Jeden czy wielu?” – Katarzyna Miller sprawdza, kiedy większa liczba partnerów seksualnych może nas wzbogacić, a kiedy nam szkodzi. Ponadto: Wojciech Eichelberger zastanawia się, po co nam solidarność, psychoterapeutka Ewa Woydyłło mówi o tym, czy mężczyźni wspierają kobiety tak, jak one tego potrzebują, a Grażyna Wolszczak o tym, jak wychowuje i jaki ma sposób na dobrą relację matki z synem.

 Sierpniowy numer „Zwierciadła” wspierają kampanie: radiowa (RMF FM, Radio Kolor), prasowa (SENS, Newsweek), internetowa (m.in. na portalach Onet.pl i WP.pl oraz stronie zwierciadlo.pl i profilu facebookowym "Zwierciadła").  Kampanie przygotował dział promocji Wydawnictwa Zwierciadło.
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.