Prudential z kampanią o emeryturach [wideo]

"Wystarczy 15 minut..."

Polski oddział brytyjskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Prudential przygotował kolejną kampanię reklamową, w której będzie zachęcał do samodzielnego oszczędzania na wyższą emeryturę.

- Według wszystkich dostępnych badań i analiz ekspertów nasze emerytury mogą okazać się rozczarowująco niskie. Musimy być świadomi, że na emeryturze możemy spędzić 20 lat lub nawet więcej. Dlatego zachęcamy do 15-minutowego spotkania z agentem Prudentiala, bo może przynieść wymierne korzyści w przyszłości. Czym jest 15 minut wobec 20 lat, które możemy spędzić na emeryturze. Jednocześnie stawiamy sprawę fair: jeśli klient po 15-minutowym spotkaniu zdecyduje, że nie chce kontynuować rozmowy, to koniec tematu - mówi Tomasz Borchowiec, dyrektor marketingu i komunikacji korporacyjnej w Prudential Polska.

Kampania będzie prowadzona w telewizji (15- i 30-sekundowe spoty), w internecie (kampania wideo: 6-, 10- i 15-sek. spoty). Zostanie wsparta działaniami afiliacyjnymi i marketingiem w wyszukiwarkach.

Kreację przygotowała agencja reklamowa Publicis Lion. Spoty wyreżyserował Michał Bulik, a ich produkcją zajęło się studio Corner Shop. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Maciej Burlikowski 1673 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.