Maciej Kurzajewski z Robertem Kubicą w reklamie Orlenu [wideo]

Kreację przygotowała agencja Red8 Advertising.

PKN Orlen, największy w kraju koncern paliwowy, kontynuuje największą w swojej historii loterię promocyjną. Organizator rozdał już blisko 2 spośród ponad 11 milionów nagród. Akcja potrwa do końca br. Aby podtrzymać zainteresowanie, Orlen modyfikuje nieco zasady, wprowadzając np. nowe zestawy promocyjne w swoich kawiarniach Stop Cafe (zdrapkę konkursową można teraz otrzymać kupując dużą kawę lub herbatę lub hot doga).

Do emisji trafił też nowy spot reklamujący tę loterię - obok kierowcy Formuły 1 Roberta Kubicy (Orlen jest sponsorem jego zespołu Williams) występuje w niej Maciej Kurzajewski, prezenter telewizyjny i dziennikarz sportowy TVP. Kreację kampanii przygotowała agencja Red8 Advertising. Planowaniem i zakupem mediów dla Orlenu zajmuje się obecnie dom mediowy Starcom.

Maciej Burlikowski 1688 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.