Cyfrowy Polsat startuje jako OTT

Telewizja przez internet będzie dostępna w trzech pakietach, w cenie od 20 do 60 zł miesięcznie.

Cyfrowy Polsat (CP), operator największej platformy telewizji satelitarnej (3,4 mln odbiorców) oraz Telewizji Polsat, jednego z dwóch obok TVN największych komercyjnych nadawców w kraju, rozpoczyna świadczenie usług telewizji przez internet, jako dostawca OTT.

Posiadając łącze internetowe od dowolnego dostawcy, można kupić od CP dekoder (299 zł lub za 1 zł z umową na 2 lata) i po podłączeniu do internetu (poprzez wi-fi lub kablem) oglądać telewizję przez internet. CP oferuje trzy podstawowe pakiety: Wygodny (25 kanałów za 20 zł/mies.), Komfortowy (42 kanały za 30 zł/mies.) lub Bogaty (92 kanały za 60 zł/mies.) oraz 6 pakietów dodatkowych: 3 pakiety premium (Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz HBO i HBO Go) i 3 pakiety tematyczne: Sport, Filmy i seriale oraz Dzieci. Wszystkie pakiety można aktywować (i odnawiać) na 30 dni.

- Dajemy klientom nowy, rewolucyjny, bardzo elastyczny dostęp do treści telewizyjnych. Jeżeli mają w domu jakikolwiek internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć naszą telewizję – wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez wi-fi. To konsekwentna realizacja naszej idei: „Telewizja – Dla każdego. Wszędzie. Internet – Dla każdego. Wszędzie. Telefon – Dla każdego. Wszędzie” - mówi Maciej Stec, wiceprezes ds. strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Aktywacja pakietów jest możliwa bezpośrednio na dekoderze. Klienci mogą aktywować pakiety w opcji jednorazowej (na 30 dni, po tym czasie nastąpi automatyczna dezaktywacja) lub odnawialnej (co kolejne 30 dni).

Maciej Burlikowski 1684 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.