Radio Pogoda do słuchania w mobilnej aplikacji

Stacja Agory ułatwia słuchanie na smartfonach.

Radio Pogoda (Agora SA) przygotowało dla słuchaczy aplikację mobilną. Można jej używać na urządzeniach z systemami Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu.

Użytkownicy mogą słuchać programu z wyborem lokalnej stacji i podglądem granych na antenie utworów, a także otrzymywać informacje o nowych akcjach oraz konkursach. Mają też możliwość bezpośredniego skontaktowania się z redakcją i prowadzącymi audycje oraz ustawienia muzycznego budzika.

Aplikacja Radia Pogoda jest bezpłatna, można ją pobrać ze sklepów Google Play i AppStore. Za jej przygotowanie na zlecenie Grupy Radiowej Agory odpowiadała firma Appstronauts.

Radio Pogoda promuje swoją aplikację na antenie oraz w internecie – na stronie WWW i na profilu stacji na Facebooku.


Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.