Tymbark ze strefą "Kochaj życie" na letnich festiwalach

Na początku lipca marka była obecna na Open'erze, w połowie sierpnia pojawi się na Kraków Live Festival.

W tym roku Tymbark był obecny na Open’er Festival (3-6 lipca) z nową strefą "Kochaj życie". Dwupiętrowa zielona przestrzeń chilloutu zachęcała do spotkań i odpoczynku między koncertami. Specjalnie zaaranżowane miejsce w roślinnym klimacie pozwalało zrelaksować się w otoczeniu zieleni, kwiatów oraz festiwalowych grafik zaprojektowanych przez artystę ilustratora Whyducka.

W środku strefy znalazła się przestrzeń z huśtawką, która stała się tłem do pamiątkowych zdjęć. Z balkonu na piętrze można było oglądać koncerty. Tymbark tradycyjnie zadbał też o orzeźwienie uczestników festiwalu, którzy mogli spróbować najnowszego połączenia egzotycznego mango i orzeźwiającej mięty oraz nowych smaków Lemoniady, Herbolady i H2Owoc.

Design strefy został dopasowany do charakteru marki, a fanów muzyki witał duży podświetlany napis „Kochaj życie”. Open’er to już drugi z trzech tegorocznych letnich festiwali, na których Tymbark łączy się z najlepszą muzyką. 16 sierpnia marka zaprasza do swojej strefy na Kraków Live Festival.

Za budowę strefy odpowiedzialna była agencja eventowa OSI z Ustronia. Organizatorem  letnich festiwali, na których swe strefy ma Tymbark, jest Alterart.

Należąca do grupy Maspex marka Tymbark jest  liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.