Dwa nowe hotele Radisson w Polsce

Zostaną wybudowane na dwóch krańcach Polski - u podnóży Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie oraz na wybrzeżu Bałtyku, w Kołobrzegu.

Radisson Hotel Group podpisała umowę z grupą Zdrojowa Invest & Hotels na budowę dwóch nowych hoteli Radisson w polskich kurortach. Oba obiekty będą należeć do kategorii upscale. Będą prowadzone przez Radisson Hospitality AB na podstawie międzynarodowej umowy franczyzowej ze Zdrojową Invest & Hotels. Dzięki inwestycji liczba hoteli Radisson w Polsce wzrośnie do 18. 

Radisson Resort Szklarska Poręba to pierwszy hotel międzynarodowej marki w Szklarskiej Porębie.
Będzie oferował 104 pokoje i zostanie otwarty już w najbliższym sezonie zimowym. Planowany jest także
kolejny etap inwestycji, dzięki czemu zostaną udostępnione kolejne pokoje i apartamenty. Odwiedzający będą mogli korzystać z wewnętrznego basenu, całorocznego zewnętrznego jacuzzi, sauny oraz strefy kąpielowej.

Otwarcie Radisson Resort Kołobrzeg  jest planowane na lato 2020 roku. Obiekt będzie oferować 209 pokoi oraz strefę SPA & Wellness i aquapark.

Zdrojowa Invest & Hotels oraz Radisson Hotel Group są partnerami w Polsce od 2017 roku, gdy otwarto
Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Radisson to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca ponad 1400 obiektów na świecie (już czynnych i w przygotowaniu) i zatrudniająca 95 tys. osób. W portfolio grupy znajdują się marki: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Inn by Radisson, Park Plaza, Country Inn & Suites by Radisson.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.