MBank ze strefą VR na 19. MFF Nowe Horyzonty

MBank jest też partnerem sekcji "Pokazy galowe" podczas wrocławskiego festiwalu filmowego.

Widzowie tegorocznego 19. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu (25 lipca – 4 sierpnia) będą mogli doświadczyć nowego wymiaru kina w specjalnej strefie VR przygotowanej przez mBank. Na drugim piętrze Kina Nowe Horyzonty znajdzie się sześć stanowisk z okularami VR, na których codziennie w godz. 12-20 będą wyświetlane cztery filmy. Znajdzie się wśród nich "Conscious Existence", najnowsze dzieło niemieckiego artysty Marca Zimmermanna, który tym razem przygląda się zjawisku ludzkiej świadomości, oraz "Kartka z Powstania" (producent: Narodowe Centrum Kultury), pierwsze fabularyzowane widowisko historyczne zrealizowane w technologii VR w Polsce. Udział we wszystkich czterech seansach jest bezpłatny. 

MBank jest też podczas wrocławskiej imprezy partnerem sekcji "Pokazy galowe" prezentującej filmy pokazywane na najważniejszych światowych festiwalach, m.in. w Berlinie i Cannes, w tym: "Ból i blask" Pedro Almodóvara, "Matthias i Maxime" Xaviera Dolana, "Obywatel Jones" Agnieszki Holland i "Pewnego razu… w Hollywood" Quentina Tarantino.

Paweł Piasecki 884 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.