Leo Burnett Warszawa dla CSW Zamek Ujazdowski

Kampania zachęca "lubiących krytykować" do odwiedzenia Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

Na potrzeby kampanii agencja Leo Burnett Warszawa przygotowała kilkadziesiąt wersji kreacji reklamowych. Od 1 sierpnia będzie można je zobaczyć w prasie, internecie i na ulicach Warszawy.

Każda z reklam zawiera inny cytat, ale wszystkie łączy wezwanie: "Lubisz krytykować? Wszystkich urodzonych krytyków i krytyczki zapraszamy do Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski na wystawy, do kina i parku". Hasła będą usytuowane na chodnikach, w przejściu podziemnym, w metrze, na przystankach tramwajowych i autobusowych oraz w galerii handlowej. W prasie kampania będzie realizowana między innymi w "Polityce". Zaproszenia do Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski będą także rozpowszechnianie w formie materiałów BTL.

Katarzyna Kacprzak 649 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.