Barbara Goździkowska przechodzi z Avonu do Natury

Objęła funkcję prezesa spółki zarządzającej siecią drogerii Natura, wiceprezesem został Daniel Rogiński.

Przez ostatnie 25 lat Barbara Goździkowska związana była z firmą Avon Cosmetics, w której kolejno zajmowała stanowiska: VP CEE commercial marketing, VP marketing EMEA i VP commercial marketing Central Europe. W kwietniu 2015 r. objęła stanowisko dyrektor generalnej Avon Cosmetics, przejmując zarządzanie firmą w Polsce i krajach bałtyckich.

- Drogerie Natura to marka z ogromnym potencjałem, która doskonale wpisuje się w zmieniające się trendy konsumentów. Chcę wraz z zespołem budować jej dalsze sukcesy i umocnić pozycję rynkową drogerii Natura poprzez koncentrację na kliencie i jego potrzebach, modernizacji doświadczeń zakupowych i nowej strategii omnichannel – zapowiada nowa prezes.

Daniel Rogiński jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w branżach kosmetycznej, spożywczej, elektronicznej i modowej. W dotychczasowej karierze związany był m.in. z Avonem, Danone-Nutricią, Samsungiem i Media Expert. Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora e-commerce na Europę w Eobuwie.pl z Grupy CCC.

W skład zarządu Natura wchodzą także: Arkadiusz Szczepaniak - wiceprezes zarządu ds. finansowych, Anna Socha - członek zarządu ds. łańcucha dostaw, oraz Przemysław Woźniak - wiceprezes ds. operacyjnych.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.