Sampling Mentosa w kawiarniach Costa Coffee

Akcja otrzyma silne wsparcie w mediach społecznościowych.

Mentos (Perfetti Van Melle) startuje z akcją samplingową w kawiarniach sieci Costa Coffee. Od początku sierpnia każdy, kto w jednej z kawiarni sieci zamówi zestaw składający się z dowolnego napoju i drobnej przekąski, otrzyma również bezpłatnie opakowanie gum do żucia Mentos Pure Fresh.

Promocja obowiązuje we wszystkich kawiarniach Costa Coffee zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zarejestrowani użytkownicy Costa App otrzymają specjalny, związany z akcją mailing oraz powiadomienie w aplikacji mobilnej. Szczegóły oraz dodatkowe informacje goście odwiedzający kawiarnie znajdą w drukowanych materiałach promocyjnych, dystrybuowanych we wszystkich lokalach.

Akcja samplingowa otrzyma silne wsparcie w mediach społecznościowych marki gum z portfolio Perfetti van Melle oraz na social mediach Costa Coffee. Głównym punktem promocji będzie konkurs prowadzony na fanpage'u Mentosa. W czasie jego trwania konsumenci powalczą o 30 voucherów na zakup produktów w kawiarniach Costa Coffee oraz o nagrodę główną – rower miejski. Konkurs organizowany jest na zlecenie Perffetti van Melle Polska przez agencję Livebrand.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.