Business Consulting promuje mistrzostwa świata seniorów w badmintonie w Katowicach

Największe wydarzenie badmintonowe na świecie odbywa się w katowickim Spodku od 4 do 11 sierpnia.

W mistrzostwach świata seniorów w badmintonie (Yonex BWF World Senior Badminton Championships) w stolicy województwa śląskiego bierze udział ponad 1500 zawodników z 56 krajów świata. Zawody odbywają się na 29 profesjonalnych kortach. To pierwszą tej rangi impreza, rozgrywana w naszym kraju, na którą wstęp jest bezpłatny.

Za kampanię promocyjną mistrzostw odpowiada między innymi Agencja Komunikacji Marketingowej (marka Business Consulting). Działania promocyjne obejmują: branding autobusów, tramwaju, naklejki na siedzeniach wewnątrz tramwajów, ambient CLP, BLB, branding w Galerii Katowickiej, totemy informacyjne oraz balon w kształcie lotki w przestrzeni miejskiej.

Paweł Piasecki 874 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.