Wielka przeprowadzka Answear.com

W ciągu 9 godzin firma przeniosła cały magazyn produktów wysyłanych do 7 rynków bez zatrzymania wysyłki towaru.

W jedną noc, z 19 na 20 lipca 2019 r. odbyła się prawdopodobnie jedna z największych akcji logistycznych w Polsce – przeprowadzka magazynu sklepu Answear.com z dotychczasowej lokalizacji w Skawinie do nowego centrum magazynowego mieszczącego się w Kokotowie pod Krakowem. Podczas jednej nocy 50 tirów wykonało 150 kursów pomiędzy obydwoma magazynami, aby sprawnie przewieźć 4500 palet z ponad 2 milionami produktów. Skomplikowany proces logistyczny poprzedzony był wielomiesięcznymi przygotowaniami. Przenosiny magazynu do nowej lokalizacji odbyły się bez uszczerbku obsługi płynności zamówień na każdym z 7 rynków, na których działa Answear.com.

Nowy magazyn o powierzchni 40 tys. m2 oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne i zaawansowaną automatykę. Dzięki temu produkty będą szybciej pakowane i wysyłane do klientów. Nowa przestrzeń magazynowa została przygotowana do przyjęcia dostaw z kolejnych rynków, które zaczną być obsługiwane w najbliższym czasie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.