27 tys. zł do wygrania w polskim turnieju "Fortnite"

Orange Polska chce wykorzystać popularność gry.

Firma telekomunikacyjna Orange Polska, dostawca m.in. stacjonarnego internetu, postanowiła wykorzystać popularność gry "Fortnite" wyprodukowanej przez Epic Games, w którą na świecie gra około 250 milionów internautów. Organizuje polski turniej Orange Community Cup w Fortnite. Dla zwycięzców przewidziano pulę nagród w wysokości 27 tys. zł.

- Poprzez Orange Community Cup w Fortnite chcemy wesprzeć rozgrywki gamingowe, do których niezbędny jest szybki, niezawodny internet - mówi Paweł Patkowski, dyrektor marki i komunikacji marketingowej w Orange Polska. - Pokażemy graczom, że najlepszym dla nich rozwiązaniem jest światłowód z prędkością do 1 Gb/s  i bez zrywania transmisji.

Zapisy do turnieju potrwają do 18 sierpnia br. na stronie internetowej. Pierwsze eliminacje odbędą się 24 sierpnia, a finał - 28 września, w warszawskim salonie Orange, w którym zmierzy się 10 najlepszych graczy.

Maciej Burlikowski 1688 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.