Papaya Films realizuje nową dokumentalną kampanię dla 4F [wideo]

Bohaterką pierwszego z reżyserowanych przez Daniela Jaroszka filmów została ambasadorka marki, mistrzyni i rekordzistka Polski, lekkoatletka Martyna Kotwiła.

"Wierni sobie" to pierwszy taki format realizowany przez markę 4F. Producent odzieży sięgnął po profesjonalne zaplecze i powierzył realizację cyklu krótkometrażowych filmów dokumentalnych domowi produkcyjnemu Papaya Films. 

Bohaterką pierwszego z reżyserowanych przez Daniela Jaroszka filmów została ambasadorka marki, mistrzyni i rekordzistka Polski, lekkoatletka Martyna Kotwiła. Kamera towarzyszyła sprinterce w lokacjach pozbawionych dodatkowych scenografii. O trudzie treningów, wyrzeczeniach i o tym, co trzeba poświęcić, by przebiec 200 m poniżej 23 sekund, Jaroszek opowiada za pomocą zdjęć, realizowanych przez operatora Tymoteusza Pieszkę. Podczas ekranizacji historii Martyny Kotwiły, Papaya wykonała także sesję zdjęciową.

Następna odsłona kampanii wystartuje drugiej połowie sierpnia.

Katarzyna Kacprzak 649 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.